לייזר טאג

מה זה לייזר טאג?

לייזר טאג הינו רובה דיגיטלי דמוי רובה אם -16 השולח גלי לייזר – אינפרא אדום, וחליפות מגן מיוחדות אשר לובשים המשתתפים קולטות את גלי הלייזר, ורושמות אותם בחדר הבקרה הממוחשב. 

באמצעות רובי הלייזר טאג נדמה מצבי לחימה שונים , כל משתתף חובש אפוד עם חיישנים כך שאם לוחם קבוצה אחת מבצע פגיעה בלוחם הקבוצה השנייה, הפגיעה נספרת במחשב, ומשתיקה את לוחם הקבוצה השנייה מלירות למשך מספר רגעים.

משחק הלייזר טאג מורכב מסוגי מערכות שונות, לכל מערכת משימה שונה. לפני תחילת המשחק המשתתפים מקבלים הסבר והדרכה על החוקים והמטרות, לאחר מיכן מתחלקים לקבוצות, ולמשימות הגנה והתקפה בתוך כל קבוצה. המחשב מציג נתונים בזמן אמת על מצב הפגיעות ועל הניקוד מצטבר, ובסוף כל משחקון על הקבוצה המנצחת.

משחק הלייזר טאג מתואם לכל גיל, ומתבצע ברמות קושי שונות.

המשחק דומה למשחק הפיינטבול המפורסם בו יורים כדורי צבע, הכוללים לכלוך וכאב, בלייזר טאג לא יורים כדורים מוחשיים, הוא אינו מכאיב ואין צורך במיגון כבד ומסורבל. טכנולוגיית הלייזר טאג, מזכירה את טכנולוגיית שלט הטלוויזיה, ומבוססת על אינפרא אדום.
אם יש לכם חשש מהשם "לייזר", הסירו דאגה מליבכם, מדובר על טכנולוגיה בטוחה ומבוקרת לחלוטין, אינה מסוכנת לעיניים, ומאושרת ע"י מכון התקנים הישראלי. המשחק מתבסס על זריזות, תחכום, מיומנות לחימה ואסטרטיגות לחימה, הוא מהנה ובטיחותי ומתאים במיוחד לימי כיף לעובדים, הרוצים לצאת ממקום עבודתם לפעילות תזזיתית, משחררת אנרגיות, ומגבשת.

פעילות "לייזר אקסטרים" כוללת:

נתחיל בהדרכה על הפעילות לאחר מכן כל אחד ילבש אפוד + כובע המצוידים בחיישנים ויקבל רובה המצויד בכוונת טלסקופית עם כמות כדורים הנשלטת על ידי המחשב.

מהלך הפעילות:

הפעילות במשך של בין שעה לשעתיים, תלוי בבקשת הלקוח, הפעילות תתנהל בקבוצות ויכלול בתוכו מספר משחקונים, כאשר בכל משחק ניצור תרחיש שונה הנועד להעצים ולעבוד על תחומים שונים כגון: עבודת צוות, גיבוש, מנהיגות, עבודה תחת לחץ, התמודדות עם שינויים והרבה כיף.
מספר דוגמאות לתרחישים:
"בן ערובה"
"אבטחת אישים"
"ברינקס" (הובלת כסף)
"השורד האחרון"
את התרחישים יש אפשרות לבנות ולהתאים לתכנים אותם תרצו להדגיש.

להזמנת פעילות התקשרו עכשיו 072-3934997