סדנאות השוקולד

מי לא אוהב שוקולד? יום כיף משולב עם סדנת שוקולד מהווה הקפצה מתוקה ליום הכיף כולו.
לאוהבי השוקולד (כלומר – לכולנו😋 ) ארגנו לכם חגיגת שוקולד הבנויה במיוחד ליום כיף לעובדי חברה, סדנה מתוקה יצירתית וטעימה, בה ננשום ,נחווה, נרגיש, נמשש וכמובן – נתענג ונטעם מלא שוקולד.
בסדנאות נכיר את ההיסטוריה של השוקולד , נפשיל שרוולים ויאללה לעבודה …
ניתן לבחור מבין מגוון סדנאות לבחירתכם

השוקולד שלי – טבלת שוקולד אישית ופטיפורים

הסדנה תתבצע בשני שלבים :
בשלב הראשון, כל משתתף יכין טבלת שוקולד אישית וישלב בה (חוץ מהשוקולד כמובן..) תוספות אישיות . לאחר מכן בעזרת מכחול ושוקולד לבן נעטר את טבלת השוקולד, נקשט אותה בתוספות של הסדנה ונמלא אותה בשוקולד חלב טעים.
בשלב השני, נכין פטיפורים אישיים – נקבל קרם פרלינה בטעמים : נוגט , אגוזים ושוקולד. כל משתתף יצוק את הקרם למנג'טים וימלא בהם תוספות קרנצ'יות ויסגור כל פרלין בשוקולד נוסף לטופ.
בסיום הסדנה כל משתתף יקבל קופסא אישית לאריזת מעשה ידיו המתוקים .

טבלת שוקולד - סדנת שוקולד

סדנת פרלינים – לאהוב, לטעום, להתרגש

את הפרלינים נכין בשני טכניקות שונות:
פרלינים בגביעים – בתוך גביעי שוקולד נמלא קרם פרלינה בטעמים נוגט, אגוזים ושוקולד. ונערבב בתוכו מגוון תוספות אהובות , לסיום ,נכסה את בשכבת שוקולד נוספת ונקשט מעל.
פרלינים בטבילה – כל משתתף יקבל משטח של קרם שוקולד ושמנת , את המשטח נחתוך לצורות גאומטריות שונות, נטבל ונצפה כל חלק בשוקולד חם ולסיום נקשט כל פרלין.
בסיום הסדנה כל משתתף יקבל קופסא אישית לאריזת מעשה ידיו המתוקים .

פרלינים שוקולד - סדנת שוקולד

טעם של שוקולד – טרפל'ס ואצבעות שוקולד ממולאות

בסדנה זו נכין טראפלס ואצבעות שוקולד במילוי קרם אגוזים.
אצבעות שוקולד – נלמד את הטכניקה של הכנת קונכיות שוקולד, נמלא בתוכם קרם אגוזים נסגור אותם בעזרת שכבה נוספת של שוקולד ונקשט בתוספות טעימות .
קוביות טראפל'ס – כל משתתף יקבל קוביות טראפל'ס מוכנות מגנאש (שמנת ושוקולד) נעצב את אותם לעיגולים, נטבול אותם בשוקולד חם ונגלגל במגוון תוספות כמו: שברי עוגיות, אבקת קקאו ואבקת סוכר.
בסיום הסדנה כל משתתף יקבל קופסא אישית לאריזת מעשה ידיו המתוקים .

אצבעות שוקולד - סדנת שוקולד

 מעבדת שוקולד להכנת פרלינים וטראפל'ס

בסדנא נרקח ונכין קרמים ומילויים כל אחד לפי טעמו האישי. את המילויים הללו נמלא בתוך גביעי שוקולד וטראפל'ס . את הפרלינים נמלא בשכבת שוקולד נוזלית ועסיסית ונקשט אותה בתוספות מגרות. ואת הטראפל'ס נטבול בשוקולד חם ונצפה תוך כדי גלגול בתוספות שונות וטעימות.
בסיום הסדנה כל משתתף יקבל קופסא אישית לאריזת מעשה ידיו המתוקים .

מעבדת שוקולד - סדנת שוקולד

כי ביחד אפשר לנצח – פעילות קבוצתית לגיבוש קבוצתי ויצירת הווי חברתי במתכונת של תחרות

נתחלק למספר קבוצות מספר המשתתפים יהיה זהה בכל קבוצה. מטרת המשימה היא לבנות יחדיו בית משוקולד על פי מודל ספציפי. הבית יורכב כולו מרכיבים אכילים בלבד.שיחולקו באופן זהה לכל קבוצה. ניקוד התחרות יהיה על פי הפרמטרים הבאים : יצירתיות, דמיון, עיצוב ואסטטיקה. משך הזמן למשימה היא 50 דקות.

משך הביקור לכל הסדנאות: שעה עד שעה וחצי.
מינימום מס' משתתפים : 15.

פעילות קבוצתית - סדנאות שוקולד