יתרונות טיול טרקטורונים לקבוצות ולעובדי החברה

יתרונות טיול טרקטורונים לקבוצות ולעובדי החברה

כל ארגון או החברה המכבדים את עצמם מידי שנה מפנקים את העובדים ביום כיף שיכול להיות טיול או ערב חברה מהנה.
אין ספק כי טיולי חברה נצרבים בזיכרונם של העובדים וגורמים להם להבין שמערכים מאוד את עבודתם המסורה.

מלבד ההנאה הגדולה, טיול חברה יכול לחבר בין העובדים, משום שבשגרת היום יום כל עובד מגיע לעבודה ואין לו פנאי להכיר מקרוב את עמיתיו לעבודה, ולכן מדובר בהזדמנות נהדרת גם להכיר את העובדים מקרוב וגם לשבור דיסטנס בין העובדים למנהלים בחברה.
אז אם החלטתם לקיים יום כיף לעובדים, דעו כי יום שכזה יכול לתרום רבות לקידום העסק הרי כולם יודעים שכאשר יש קשרים טובים בין העובדים העסק ישגשג ויצליח והמתחים היום יומיים פשוט יוכלו להתפוגג.

האפשרות של טיול מהנה בטבע

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מעוניינים להוציא את העובדים מהסביבה האורבנית לטבע הקסום, גם בגלל הרוגע של הטבע וגם בגלל האפשרויות האינסופיות של טיולי אקסטרים המוצעים לנו בשפע.
אך לא תמיד מדובר על טיול רגלי בטבע, אלא במקום ללכת ברגל ולעייף את העובדים, אפשר פשוט לקחת אותם לטיול טרקטורונים חווייתיים. טיולי טרקטורונים או טיולי רייזרים לעובדי החברה הפכו ללהיט של ממש ואחד הטילים האהובים על עובדי החברה, ואפשר כמובן להבין למה.

טיול טרקטורונים לקבוצות

אז בואו נראה מה העובדים יוכלו להפיק מיום שכזה:

  • טיול מאתגר – טיול טרקטורונים לקבוצות הוא מצד אחד חווייתי ומהנה, ומצד שני מאתגר, משום שעל העובדים להתגבר על פחדים ופשוט ליהנות מהאדרנלין הקיים באוויר.
  • יציאה מהשגרה – אין ספק שטיולי טרקטורונים הם יציאה מהשגרה הלחוצה, הרי יום יום הם מגיעים לעבודה וכל מה שהם רואים הוא מחשב, ניירת, פגישות וכו'.
  • הנאה מרובה מהטבע הפתוח – במהלך הטיול העובדים ייהנו מנופים עוצרי נשימה, יתלכלכו מבוץ ויתמלאו באבק, כך שבהחלט מדובר בחוויה שאין דומה לה.
  • תקשורת טובה בין העובדים – במהלך הטיול העובדים יוכלו לתקשר זה עם זה, לפתח שיחות על האתגר ופשוט ליהנות מכל רגע ואפילו לשבור דיסטנס בין המנהלים לעובדים.

צפו במחירון שלנו >> 

השארת תגובה