ימי גיבוש לעובדים עם אדרנלין | פעילויות גיבוש מגניבות – אקסטרים סנטר

ימי גיבוש לעובדים – מה זה כולל ?

ימי גיבוש לעובדים יכולים לכלול מסעדה בצהרי היום ושתיית קוקטייל בחוף הים. זה בהחלט נהדר ומספק בילוי נחמד עבור שעות אחר הצהריים, שמאופיינות בבריזות. יחד עם זאת, הבריזות הללו מורגשות ביותר דווקא באזור הרי ירושלים, ואם נופלת ההחלטה לחוות קצת אדרנלין תוך שמירה על בטיחות, מומלץ להתעניין באפשרויות ממונעות של ימי גיבוש לעובדים, כמו למשל טיולי טרקטורונים באזור נווה אילן, בתצפיות מרהיבות על הרי השומרון ובעצירות באתרים היסטוריים חשובים (כמו פורצי הדרך לירושלים).

עבור מי מיועד גיבוש טרקטורונים

אין ספק שהצעירים בינינו, יוכלו להפיק הנאה אדירה מיום כזה של גיבוש טרקטורונים, אך לא רק. ניתן לצאת אל יום גיבוש לעובדים שיכלול משחקי גיבוש בצורת פיינטבול, לייזר-טאג (מלחמות עם אקדחי לייזר שלא מותירים פגיעות פיזיות בגוף) ועוד.

משחקי גיבוש הם בהחלט רעיון נפלא עבור עובדים וחברות גדולות וקטנות, אך ניתן גם לצאת אל יום גיבוש לעובדים שיכלול נסיעה מאוד רגועה שמתאימה לקהל יעד בוגר יותר בשנותיו.

למעשה, השמיים הם הגבול ובגובה של כ-750 מטרים מעל פני הים (גובה יער נווה אילן), אתם קרובים מתמיד לאוויר הפסגות הזה שתנשמו במהלך יום הגיבוש הבא שלכם.

פעילויות גיבוש לעובדים וחוויות מרעננות

פעילויות גיבוש עשויות ללבוש צורות רבות, וניתן להתאים ימי גיבוש לעובדים באופן אידיאלי על ידי הכרת קהל היעד שיוצא ליום הגיבוש. במידה והצוות מעוניין ביום מיוחד שישאיר את חותמו, אפשר לצאת לטיול טרקטורונים בחורף, בו תנהגו בשטח מאתגר (לא יותר מדי, כמובן) ובתוך שלוליות, תתלכלכו ותתמלאו בבוץ.

אין ספק, זה לא מתאים עבור כל אחד ואחת, אך חולי האדרנלין יחזרו מכאן מחויכים מאי פעם!

החוויות, אותן אנו רוכשים במהלך חיינו, משפיעות על מי שאנחנו, על הדרך בה אנו בוחרים להתנהל ואין ספק שחוויות בעצם בונות אותנו, בצורה כזו או אחרת. באפשרותנו לדבוק בחוויות ה"רגילות" שאנו כה מכירים כבר, ובאפשרותנו לצאת אל יעדים חדשים ולכבשם בעוד שאנחנו חובשים קסדה ומבטיחים הנאה אדירה מאין כמותה.

חגרנו?

צרו קשר לטיול שלכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.