יום כיף | יום כיף לעובדים | יום כיף במלון | אקסטרים סנטר ימי כיף ייחודיים

מה הוא היום האידיאלי ליום כיף ?

יום אידיאלי, לטעמנו, הוא יום שאנחנו סופגים קרני שמש (ומתמרחים לפני, כמובן), מריחים את בשמי הטבע בדמות של פריחה בכל עבר, עוצרים עבור נקודות תצפית וחוזרים, לאחר ארוחת צהריים, לעלות על טרקטורון ממוגן שייקח אותנו הלאה לנקודה הבאה באזור נווה אילן שבירושלים.

יום כיף עם טיולי טרקטורונים

בשנים האחרונות, טיולי טרקטורונים הולכים ונעשים פופולאריים יותר ויותר, וזאת בשל אמצעי המיגון שטרקטורונים מציעים, הניוד המצוין שטרקטורון מאפשר בשטח והכיף האדיר הזה, שאפשר לקבל רק מרכיבה בשטחים פתוחים וצפופי צמחייה. להוסיף על כך, ניתן גם לסגור על יום כיף במלון שיכלול סיורים מודרכים באזורי ירושלים והמרכז, יום אשר יותיר אתכם מסופקים וממתינים עד לפעם הבאה בה תוכלו לדהור שוב על טרקטורונים.

כשאנו מתכננים יום כיף לעובדים, יש להתחשב בצרכים של כלל הלוקחים חלק ביום הכיף, ולהבין כי היכולות של אחד מחברינו וקרובינו הינן שונות. חלקנו מסוגלים למאמצים פיזיים כאלו ואחרים, בעוד שחלקנו האחר זקוק לפעילויות שפחות מצריכות דינאמיות ותזוזה.

בשל כך, ניתן להתאים את אופי וסוג טיול הטרקטורונים עבור כל סוג של יום כיף לעובדים. ניתן לצאת לטיול בשטח מאתגר יותר ופחות ואפשר להתאים את אורך המסלולים וזמני הנסיעות.

כל זאת ועוד, מתוך ההבנה המלאה כי כולנו שונים האחד מן השני ובעלי רצונות וחשקים שונים גם כן.

יום כיף במלון בירושלים וירידיה אל השטח

היות והמלונות בירושלים מציעים את הפינוק המייחד אותם, לנו רק נותר לדאוג לנושא האטרקציות ואופי הבילוי שאנו בוחרים בו, במהלך יום כיף.

בעת יציאה באזור זה של נווה אילן שבירושלים, כדאי להצטייד בצוות מיומן שמכיר ובקיא בשטח המטויל. האזור הנ"ל מאופיין בשלל מוקדים היסטוריים אשר שווים את ההתעכבות לשם הקשבה לאנקדוטות כאלו ואחרות.

ללא הדרכה ראויה, ניתן בקלות לפספס נקודות כאלו ואחרות במהלך הדרך.

תשאירו את ההדרכה והליווי עבור המומחים בשטח! לכם נשאר רק ליהנות בגדול.

צרו קשר לטיול שלכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.