טיולי שטח – בואו אלינו לטיול שטח שהוא חוויה בפני עצמו – אקסטרים סנטר

טיול שטח שהוא חוויית חיים חד פעמית!

טיולי שטח יכולים לקבל גוון ואופי שונה בכל פעם ופעם שנבחר לצאת אליהם. במידה ונצא כשאנו רכובים על אופניים או אופנועים, אנו נתמקד בסוגי שטח מסוימים, נבחר בסוגי השטח הנכונים עבור טיולי ג'יפים וכשמדובר בטרקטורונים, נוכל ליהנות מדהירה בתוך שלוליות חורפיות, מטיפוס על קטעי-דרך תלולים ומנסיעה כמו שנסיעת שטח אמורה להרגיש.

טיולי שטח בטרקטורונים, יתרונות על אופנוע

אין ממקומנו להחליט מה טוב למי ובאיזה אופן, אך בהחלט ראוי לציין כי טיולי שטח באמצעות טרקטורון עשויים למזער סיכונים פיזיים כאלו ואחרים. בימינו, חלק ניכר מהטרקטורונים מצויד בכלובי התהפכות אשר עשויים פלדה. הכלובים הללו, אשר לא מצויים באופנועים, מבטיחים מזעור הסיכונים במקרה של התהפכות, חס וחלילה.

אמנם, לא קיימת האפשרות של מזעור הסיכונים עד כדי 0%, אך כן ניתן להגביר את הבטיחות במהלך טיולי שטח. מיותר גם לציין, כי הרכבת קסדה וציוד מגן, הינם אלמנטריים כאשר אנו מטיילים בחוץ בטבע ונוהגים בטרקטורונים.

טיולי שטח בנווה אילן, תצלומים מרהיבים בנקודות התצפית

בכל שלב בו תרצו לעצור ולקחת הפסקה (נסיעה על טרקטורון עשויה לעייף את השרירים של חלק מהאנשים), תוכלו לעשות כך, אך ההפסקות המומלצות הן במשך הדרך ובעת הגעתכם אל נקודות התצפית הפזורות באזור נווה אילן.

הטיולים בשטח זה מאופיינים בנסיעה בגובה רב (נווה אילן מתנשא לגובה של כ-750 מטרים מעל פני הים) ונקודות התצפית פשוט מרהיבות ועוצרות נשימה. אין צורך להיות צלם מקצועי, הנוף כה מדהים עד שהתמונות כבר מצטלמות לבד וללא עזרתכם. כאשר נסיים את ההפסקה ונרפד את קיבתנו בארוחת צהריים, נמשיך לטעום עוד קצת שטח (אם הגעתם בחורף, תטעמו קצת בוץ, תרתי משמע וזה בסדר) ולבסוף, נסיים את היום בעודנו חמושים בחיוכים מאוזן אל אוזן. 

כולם הניעו? לחגור ולנסוע לכיוון נקודות תצפית מרהיבות בנווה אילן.

צרו קשר לטיול שלכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.