אטרקציות במרכז, רכיבה על סוסים עם צוות מיומן – אקסטרים סנטר

רכיבה על סוסים – הטבע המרשים ואנחנו שישובים רכובים

אמנם, תחום הנדל"ן תופס תאוצה, אך הטבע לא נשאר חייב לו ואתם יכולים, גם בימינו המאופיינים בבנייה רבה, עדיין לאתר אזורי טבע מרהיבים, לרכב על סוסים ואפילו לדהור, אם תרצו. רכיבה על סוסים במרכז עשויה להתרחש ביערות שונים (כמו למשל: יער נווה אילן) ולכלול עצירות בנקודות תצפית מרהיבות, טיולים שכוללים עצירות עבור פיקניק ועוד. 

רכיבה על סוסים במרכז עשויה להתאים לקהל צעיר, אך גם לקהל צעיר ברוחו, שמחפש להתאוורר מעט מפעילויות השגרה היומיומיות הרגילות. אין ספק שהחיבור עם בעלי חיים, הוא חיבור מרגש למדיי ואם נופלת ההחלטה לטייל עמם, הרי שהרווחנו פעמיים ואנו זוכים לשותף-מסע נאמן ביותר.

ליווי מקצועי בעת רכיבה על סוסים במרכז

מבין האלמנטים הכרוכים ברכיבה על סוסים, אין אפשרות להתעלם ממרכיב הבטיחות. במידה ויוצאים למסע של רכיבה על סוסים במרכז, או בכל מקום אחר בארץ, כדאי לוודא כי הצוות עמו יוצאים לטיול, הוא אכן צוות מקצועי, וכזה אשר יידע לתפעל כל קושי ואתגר אשר עשויים לצוץ במהלך רכיבה על סוסים.

אולי לעיתים, רכיבה על סוסים עשויה לגרום לאנשים לחשוש מפני נפילות, אך בהתאמת הצוות המקצועי והנכון, ניתן בהחלט למזער סיכונים מיותרים שעשויים להתרחש בשל סיבות כאלו ואחרות, הקשורות במלאכתו של הצוות עמו יצאתם לרכב.

אמנם, אין דרך להבטיח במאת האחוזים כי לא יתרחש כל פגע כזה או אחר, אך רכיבה על סוסים בדרך כלל עוברת בשלום ואנשים נותרים מחויכים למדיי לאחר רכיבה מוצלחת, נשארים עם סיפורים מצוינים לספר הלאה ונהנים מהטבע, כמו שלא היו נהנים ממנו אם היו מאחורי ההגה של הרכב. כמובן ובמקרים מסוימים, רכיבה על סוסים במרכז תכלול רכיבה במסלולים שלא ניתן להגיע אליהם עם רכב פרטי.   

אטרקציות במרכז זה רכיבה על סוסים במרכז! החזיקו מושכות!

צרו קשר לטיול שלכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.