אטרקציות בירושלים – איזה אטרקציות יש בירושלים ומה מייחד אותנו ? אקסטרים סנטר

אטרקציות בירושלים ומה יש לנו להציע

אזור הרי ירושלים כולל אטרקציות ויופי כה רב, עד שאתם בטעות עשויים לדמיין כי הגעתם ישירות אל מעללי ספר רומנטי ומשובח. אם חשבנו עד היום שירושלים כוללת ביקורים בכותל בלבד, הרי שנשמח לענות בחיוב על ההזמנה להיחשף בפני אטרקציות בירושלים , שמספקות הנאה של טיולי טרקטורונים, מהאפשרות של רכיבה על סוסים ועוד. רבים בוחרים לבצע אטרקציות בירושלים תוך שהם רכובים על טרקטורונים חדישים ובטוחים (מאובטחים באמצעות כלובי התהפכות מפלדה), מטפסים בעליות תלולות וחוצים שלוליות חורפיות מלכלכות (עבור לא מעט מאיתנו, לכלוך הוא חלק אלמנטרי מההנאה!).

מה כדאי לעשות בירושלים

חוץ מחומוס מצוין שתוכלו למצוא באזור אבו-גוש, תוכלו גם לערוך יום כיף בחברת היקרים לכם, לרכב על טרקטורונים אשר מיועדים עבור התמודדות עם שטח מאתגר, לתצפת על הרי השומרון, השפלה וירושלים ועוד רבות.

טיולי הטרקטורונים כוללים ליווי מקצועי ביותר על ידי צוות מיומן בשטחי עפר וטבע, כזה אשר מושכל לגבי טיב ואופי האזורים בהם תטיילו ומסוגל לספק מידע מעניין במהלך הדרך. האטרקציות באזור ירושלים עשויות לכלול מסיבות מסוגים שונים, כמו: מסיבות רווקים ורווקות, אירועי בר מצווה וכדומה.

במידה ובכך נפשכם תחשוק, תוכלו גם לצאת אל טיול טרקטורונים עבור זוגות, להכין סלסלת פיקניק מבעוד מועד ולחוות אחר-צהריים רומנטי ביותר.

אטרקציות בירושלים עבור קבוצות קטנות וגדולות

ניתן לקחת חלק באטרקציות שונות, אשר מיועדות לקבוצות גדולות, עבור קבוצות קטנות, פתוחות וסגורות. למעשה, אם אתם חלק מקבוצה מאוד קטנה, עדיין ניתן לצאת ליום מושלם של רכיבה על טרקטורונים וליהנות מיחס חם ואישי של מדריכי הטיול שלכם.

במידה ואתם מטיילים בקבוצה גדולה, ניתן להסתייע גם ביותר ממדריך אחד ולצאת עם מספר רב יותר של מדריכים שיספקו לכם בדיוק את מה שאתם תרים אחריו – הנאה משולבת בכל אשר תחפצו בו.

צרו קשר לטיול שלכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.