אטרקציות – מגוון אטרקציות רחב וייחודי באתר אקסטרים סנטר

אטרקציות ייחודיות באתר אקסטרים סנטר

בין אם מדובר ביום חול רגיל, או שמא מדובר באירוע מיוחד, אין ספק כי אטרקציות ייחודיות יכולות לחולל את כל ההבדל בין עוד בילוי שגרתי, לבין בילוי שתוכלו לדבר עליו גם מחר ומחרתיים. בהתחשב בסוגי הטבע של ישראל, טיולי טרקטורונים בארץ מקבלים אופי וגוון שונה במיוחד וכוללים ביקור באתרים היסטוריים, עצירות בנקודות תצפית על אזורים שונים ועוד. 

אטרקציות באזור נווה אילן, נסיעה וטיפוס

אם אתם מחפשים אטרקציות שכוללות זרימת דם מרובה, תוכלו לבחור במסלולי טרקטורונים אשר כוללים טיפוס תלול ונסיעה בשטחים מאתגרים, אך במידה ואתם לא ממש בנויים לריגוש מהסוג הזה, תוכלו לצאת אל טיולי טרקטורונים באווירה רגועה הרבה יותר ולפסוח מעל האפשרויות של שטח אתגרי.

אטרקציות רבות באזור נווה אילן, כוללות סדנאות ODT, ארוחות כשרות וימי כיף, טיולי זוגות ועוד.

מעבר לכך שניתן לצאת אל טיולי טרקטורונים במסגרת של ימי גיבוש שונים, אפדר להבטיח אווירה רומנטית ביותר עם בני ובנות הזוג, לקחת סל פיקניק ולצאת אל הטבע של נווה אילן, ששוכן ממרומי 750 מטרים מעל פני הים.

אטרקציות עבור מסיבות רווקים ורווקות

אם בנושא זוגיות עסקינן, הרי שמסיבות עשויות לקבל גוון בהחלט מיוחד בעת יציאה אל טיולי טרקטורונים באזור ירושלים. הטבע כה מרשים באזור זה של נווה אילן, עד שמטיילים רבים ממש מתמכרים לתחושה של האוויר הפתוח ובוחרים לחגוג סוגים שונים של אירועים באזור זה, לחוות טיולי טרקטורונים שוב ושוב וליהנות ממה שירושלים מסוגלת לספק תמיד מחדש.

בשורה התחתונה, נכון שאפשר לבחור מבין אטרקציות מרובות בעת קיום אירוע כזה או אחר, אך את ההנאה המיוחדת הזו של טיולי טרקטורונים, מומלץ וכדאי לחוות עם צוות מיומן ומקצועי שיודע הדרכת טיולים בשטח מה היא! הטיול מבוצע תחת השגחתם של מומחים בדבר ותחת כללי בטיחות מוקפדים. כולם חגורים?

צרו קשר לטיול שלכם

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.